Novira Plaza Riga

Novira Plaza Riga Arhitektūra

Arhitektūra

No ārpuses četras dažādas ēkas ir apvienotas vienotā kompleksā.

Tajā ir apvienots gan jaunais, gan senatnīgais. Lieli logi, pievilcīga ārējā un iekšējā arhitektūra un vislabākā atrašanās vieta pilsētas centrā, kas padara Novira Plaza pilnībā unikālu. Luksusa vestibili divu stāvu augstumā nodrošina reprezentablas ieejas uz biroju telpām augšējos stāvos..


Galerija

Image number 1


Pastāvēs, kas pārvērtīsies /Rainis/

Pilsētas centrs strauji mainās. Labi zināmā Centrālā stacija jau sāk piedzīvot savas pārvērtības, un Novira Plaza biroju darbinieki varēs novērtēt šīs izmaiņas, vien paveroties pa logu.

Ēku komplekss papildinās Rīgas centra biznesa kopienu, un tas kalpos par mājvietu uzņēmumiem, kuriem svarīga ir moderna un ērta darba vide.

Biznesa attīstībā svarīgu lomu spēlē labi sakari, šajā gadījuma atrašanās blakus galvenajam dzelceļa mezglam. Tas tiek veidots kā sabiedriskā transporta pamats, nodrošinot ātru un ērtu savienojumu starp pilsētas centru un apkārtni, piedāvājot lielāko ‘’park un ride’’ sistēmu. Tuvākajā nākotnē dzelzceļš savienos arī pilsētas centru un lidostu, tādējādi paverot vairāk iespēju starptautiskai sadarbībai.  • Ik pēc 30 minūtēm no lidostas līdz Novira Plaza būs iespējams nokļūt ar “Rail Baltica” vilcienu

  • Apkārt ir visu veidu sabiedriskā transporta pieturas

  • Vecrīga ir tikai 5 minūšu gājiena attālumā

  • Liels tirdzniecības centrs r ielas otrā pusē